Nauka dla dzieci

Dzieci to wspaniała sprawa o którą należy zadbać w odpowiedni sposób. To właśnie dzięki dzieciom nasze życie jest o wiele radośniejsze. Każdy rodzic powinien zadbać o edukację malucha. Nie tylko w przedszkolu oraz w szkole. Dorośli również muszą robić wszystko, aby dzieci mogły rozwijać się w prawidłowy sposób. Pomogą w tym książki, które należy dzieciom pokazywać. Nie ma nic lepszego niż przyjaźń z książkami. Doskonałą pozycją do czytania dla dzieci jest “Pucio mówi dzień dobry” Marty Galewskiej – Kustry (https://www.taniaksiazka.pl/pucio-mowi-dzien-dobry-marta-galewska-kustra-p-1370158.html).

Przyjaciel od najmłodszych lat

Dzisiaj mówi się, że ta książka to absolutny hit wśród dzieci oraz ich rodziców. To książka wobec której nie można przejść obojętnie, ponieważ opowiada krótko, zwięźle, ale za to bardzo treściwie historię małego chłopca, czyli rówieśnika naszych dzieci. Ta pozycja wchodzi w skład całej serii, której głównym bohaterem jest Pucio oraz cała jego rodzina. Dlaczego ta seria jest takim fenomenem? Ponieważ wspiera rozwój mowy u maluchów. Poczynając od pierwszych dźwięków, słów, zdań i całościowych wypowiedzi. Jeżeli jakieś dziecko ma problem z mową, to koniecznie powinien poznać Pucia, który jest wspaniałym towarzyszem dla małych dzieci. Nie ma lepszego przyjaciela, który będzie towarzyszył dziecku przez bardzo długi czas. W tej oto części możemy obserwować dzień małego chłopca. Książeczka nie jest skomplikowana. Do tego nie jest długa, więc można być pewnym, że dziecko ze spokojem będzie chciało wysłuchać całej opowieści.

Cały dzień

Jak sam tytuł mówi “Pucio mówi dzień dobry” książeczka rozpoczyna się o poranku. Chłopiec wstaje z łózka i wita się z członkami swojej rodziny. Jest mama, tata i rodzeństwo. W następnej kolejności chłopiec idzie umyć ząbki, potem ubiera się i zasiada do wspólnego śniadania. Potem przyjdzie czas na to, aby nakarmić swoje zwierzątka. Co też jeszcze przydarzy się chłopcu podczas tego zwykłego dnia? Warto się tego przekonać w tej oto książce. Dla rodzica jest to rutyna, może nieco zakrawająca na nudę, ale tak naprawdę dla dziecka jest to fascynująca opowieść. Dlaczego? Ponieważ ten oto mały chłopiec ma takie same przygody, jakie ma każde dziecko. Maluchy kochają identyfikować się z bajkowymi bohaterami, dlatego tak szybko obdarzą uczuciem tego małego chłopca. Ogromną zaletą tej książeczki są ogromne ilustracje, które sprawiają, że każdy maluch z wielką przyjemnością powraca do poszczególnych treści. Marta Galewska – Kustra podziwiana jest przez wielu rodziców za to, że powołała do życia tak niezwykłego bohatera.

Książka zdjęcie Racool_studio - pl.freepik.com